Menu
SEPETİNİZ
Sitemizde tüm ürünler KDV Hariç olarak verilmiştir. Sizlere en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Karlobi Ürün Detayları RSS Feed

24 May Şeffaf Pleksi Kapı İsimliği & Ofis Tabelası
0
Genellikle ofislerde, işyerlerlerinde, holdinglerde, avm lerde karşılaştığımız, kapılarda hangi oda olduğu yazan pleksi malzemeden oluşan isimliklerdir.Şeffaf Pleksi Kapı İsimlikleri 5 mm Şeffaf Pleksi malzemeden üretilirler. Üzerine istediğiniz renkte isim yazılabilir.Depo, Güvenlik, Müdür, Müdür Yardımcısı, Sorumlu, Danışma, Temizlik Malzemeleri ..
23 May Tekstil Led Çerçeve
0 4
Alüminyum Çerçeveli Led Işıklı Tekstil ÇerçevesiTekstil Çerçevelerimiz Tek Taraflı için uygundur. Işık Homojen Şekilde Dağılır, Ultra parlak görsellik elde edilir. Çerçevelere Led Trafo Dahildir. Profil Derinliği 4 cm dir. İstediğiniz Ölçüde İmal Edilmektedir. En geç 2 iş günü içinde Kargoya verilmektedir. Duvara montajlı veya ayakta kullanabilirsi..
22 May Örümcek Stand İçin Yedek Parçalar
0 6
Bazı zamanlar örümcek standlarınızın hasar gören bazı parçalarını yeniden temin etmeniz gerekebilir. Bu durumlarda zarar gören kısmın önemine bağlı olarak, komple sıfırdan örümcek stand satın almanız gerekmeyebilir.PVC, Mıknatıs Çubukları, Mıknatıs, Baskı Asma Aparatlarını ayrıca da temin edebilirsiniz. PVC; Örümcek standınızın baskısının yapıştırı..
21 May Köşeli Plastik Tanıtım Standı
0 8
Plastik Tanıtım Standları Köşeli ve Oval olmak üzere 2 Modeldir. Köşeli Plastik Standlar Oval Plastik Standlara göre biraz daha büyükçedir.Köşeli olması sebebi ile daha fazla ürün sergileyebilirsiniz.Köşeli Tanıtım Standları rengi sabit olarak BEYAZ dır. Tek renk üretilmektedir. Polistren malzemeden üretilmiştir.Orta kısmında bulunan rafı sayesinde..
17 May A4 Alüminyum Çerçeve
0 6
A4 Çerçeveler Rondo yapıları sayesinde açılır kapanır kenarları sayesinde görselinizi kolaylıkla içine yerleştirmenize veya değiştirmenize olanak sağlar.Pratik ve çok kullanışlı bir çerçevedir. Alüminyum malzemeden üretilmiştir. Üzerindeki şeffaf koruyucu sayesinde görselinizi dış etkenlerden korunur. Rengi standarttır. Gri renklidir. Rondo Çerçeve..
15 May Örümcek Stand Oval
0 9
Oval Örümcek Standlar fuarlarda, tanıtımlarda, sergilerde çokça kullanılan bir reklam ürünüdür. Oval ve Düz modelleri mevcuttur.Fuar alanındaki yerinizin büyüklüğüne göre uygun olan ölçüdeki örümcek standınızı satın alabilirsiniz.Örümcek standların ölçülerindeki 3x3 - 3x4 gibi rakamları metre olarak algılamamasınız. Bunlar sadece örümcek standın pa..
08 May Miniboard
0 12
Miniboard Tabelaların Çerçeve kısmı rondo çerçeve ile aynı sayılır. Koruyucu şeffaf pedi bulunur. Çerçeve kenarları kaldırılır ve Baskı görseli bu ped altına yerleştirilir. Ve şeffaf ped üzerine konularak kenar kısımlar kapatılır. Kurulumu bu kadar basittir.Bir diğer adı da Düz Ayaklı Tabela'dır.Genellikle Kaldırım üzerinde, kapı önlerinde , ca..
06 May Masaüstü Upright Föylük
0 9
Masaüstü föylükler arasında en şık olan modeldir. 2 Parçadan oluşur. Ayak kısmı ve broşürlük kısmı ayrıdır. Bu sayede broşür koymak oldukça kolaydır.Upright Föylükler Şeffaftır. Pleksi malzemeden üretilmiştir.Genellikle restaurantlarda menülük olarak kullanılır. Ancak okullarda, avm lerde, işyerlerinde de çokça tercih edilen bir üründür.Broşürünüzü..
1 den 8 e 97 (13 sayfa) ürün gösteriliyor