Menu
SEPETİNİZ
Sitemizde tüm ürünler KDV Hariç olarak verilmiştir. Sizlere en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Karlobi Ürün Detayları RSS Feed

21 Şub Düz Ayaklı Tabela
0 2
Düz Ayaklı Tabela aslında bir nevi büyük ölçüdeki rondo çerçevelerin ayaklı olarak ve çift yönlü olarak kullanılabilmesini sağlayan bir üründür.Çerçeve kısmı rondo çerçeve ile aynı sayılır. Koruyucu şeffaf pedi bulunur. Çerçeve kenarları kaldırılır ve Baskı görseli bu ped altına yerleştirilir. Ve şeffaf ped üzerine konularak kenar kısımlar kapatılı..
19 Şub Duvar Tipi Broşürlükler
0 1
Karlobi Duvar Tipi Broşürlükler A4, A5 ve 1/3A4 ölçülerinde olmak üzere 3 boydadır,Pleksi malzemeden üretilir. Şeffaftır. Duvara monte edilebilmesi için köşelerinde delikleri bulunur. Vida ile duvara monte olur. Vidaları ürüne dahil değildir. Ayrıca temin edilir.Karlobi Duvar Tipi Broşürlükler Pratiktir. Kullanışlıdır. A4 Ölçüsünün Broşür Ebatları ..
16 Şub Flat Backdrop Fuar Standı
0 2
Fuar standları için üretilmiş yeni bir üründür. İnce ve hafif yapısı sayesinde Örümcek Standlara nazaran çok daha az yer kaplar.  Düz ve Oval şekilde olmak üzere iki modeli vardır. İskeleti 30 mm çapında alüminyum profillerden oluşur.  Parçaların uç kısımlarında bulunan küçük renkli noktalar sayesinde kurulumu oldukça kolaydır. Aynı renkli kenarlar..
15 Şub Örümcek Stand Baskı Değişimi
0
Örümcek standınızın sadece baskı görselini değiştirebileceğiniz bir uygulamadır.Her fuar zamanı farklı görseller sergilemek isteyebilirsiniz. Örümcek Standlarınızın iskeletini tekrar tekrar kullanabilmek, bu açıdan sizin için çok iyi bir seçenektir.Baskı değişimlerinde sizlere sahip olduğunuz örümcek standın ölçüsüne göre aynı ölçüde baskı tekrar y..
14 Şub Diam Askılı Backdrop
0 2
Genellikle havaalanında gördüğümüz yükseğe asılı, daire şeklindeki, üzerinde yönlendirme yazıları yazan reklam ürünüdür.Sadece bu amaçla kullanılmamaktadır. Üzerine herhangi bir baskı basılıp firmanızın veya ürünlerinizin reklamını da yapabileceğiniz dikkat çeken bir malzemedir.Karlobi Diam Askılı Backdrop'ların Montajı kolaydır. İskelet kısmı 30 m..
27 Oca Rollup Backdrop
0 12
Rollup Backdroplar baskıları özel bir kumaşa yapılır. Kılıf şeklinde olan baskı kumaşı iskelet kısmına geçirilir ve kurulum tamamlanır. İskeleti 30 mm çapında boru profillerinden oluşur. Kenarlarındaki renkli noktalar sayesinde kurulum kolaylıkla yapılır.Renkli noktalar birbirine denk gelecek şekilde birleştirilir ve Rollup Backdrop'unuz hazır hale..
20 Oca Trafik Ürünleri
0 19
Yönlendirme, Uyarı ve İkaz Amaçlı kullanılan Trafik Uyarı Levhaları farklı ölçülerde, modellerde, renklerde, ve şekillerde bulunur.Çok fazla çeşitlilik vardır. Sağlam ve uzun ömürlü olması öncelikli tercihtir.Karlobi 'de Delinatörler, Refüj Başı Levhaları, Flaşör Lambalar, Uyarı Dikmeleri farklı ölçülerde ve modellerde mevcuttur.Delinatör Yükseklik..
10 Oca Kaygan Zemin Levhası
0 21
Genellikle üzerinde "Dikkat Kaygan Zemin" yazdığı için aklımızda ismi o şekilde kalan sarı plastik panodur.Üzerine istediğiniz her yazı yazılabilir. Bunlar genellikle uyarı ve dikkat yazılarıdır.Sert plastik malzemeden üretilmiştir.Karlobi Kaygan Zemin Levhalarının Yerden Yüksekliği 62 cm dir.Elle rahat taşınabilmesi için bulunan yuva sayesinde rah..
09 Oca Plastik Tanıtım Standı
0 24
Tanıtım Standları polistren malzemeden üretilir. Oval veya Köşeli olmak üzere iki modeli vardır.Oval Tanıtım Standı ölçüleri 190 x 76 x 37 cm dir.Yüksekliği 83 cm dir. Ağırlığı 7,5 kg dır.Üst kısmında bulunan Taç Kısmı 20 cm eninde, 70 cm uzunluğundadır.Köşeli Tanıtım Standı ölçüleri Ön kısım 72 x 88 cm Yan Kısımları 32 x88 cm dir.Üst kısmında bulu..
05 Oca Restaurant, Cafe, Lokanta Giriş İçin Menü Standı
0 13
Restaurantlarda, Cafelerde, Lokantalarda Giriş İçin Ayaklı Menü Standı 2024 yılı için girişlere mecburi menü koyulması gerekliliği sebebi ileen çok tercih edilen modeldir.Düz zemin veya Defter şeklinde modelleri ile kullanışlı bir üründür.Restaurantlarda, Cafelerde, Lokantalarda Giriş İçin Ayaklı Menü Standı Siyah metal malzemeden üretilmiştir.Ölçü..
04 Oca Alüminyum A Pano (Kaldırım Panosu)
0 17
Karlobi Alüminyum A Panoları genellikle Kaldırım Panosu olarakta bilinir.Dükkan önünde, mağaza önünde kaldırımda yönlendirme veya fiyat kampanya gibi dikkat çekmesi istenilen yazı ve görseller basılarak kullanılır.Çerçeve kenarları açılır kapanır olduğundan görsel istenildiği zaman kolayca değiştirilebilir.Baskı görseli üzerinde koruyucu şeffaf ped..
03 Oca Light Box
0 15
Karlobi Light Box diğer adı Işıklı Rollup'tır. Ayaklı olabileceği gibi duvara asılır şekilde de kullanılabilir. Standart ölçüleri yoktur. Sizin belirlediğiniz ölçülere göre özel olarak üretilir.Konumlandıracağınız yere göre ölçü belirtmeniz gerekmektedir.Karlobi Light Box standların baskı görselleri özel kumaş üzerine basılır. Kumaşın etrafı plasti..
1 den 12 e 73 (7 sayfa) ürün gösteriliyor